Světla do vody

Foto a video lampa pro osvětlovače 18,5V

led-1

Vysoce výkonná lampa je určena na osvětlování při natáčení nebo fotografování. Díky speciální konstrukci Multi LED čipu a originální paraboly nabízí rovnoměrně rozprostřené světlo v úhlu 120°. Světlo má naprosto přirozenou barvu denního světla a obsahuje rovnoměrně celé barevné spektrum.

Je vyrobena z eloxovaného hliníku, vysoce odolného proti působení slané vody. Je vybavena účinným chladičem, tepelnou pojistkou proti přehřátí, pojistným poutkem a ochrannou krytkou proti samovolnému zapnutí.

Doporučená hloubka je max.100m. Každá baterka je testována v tlakové nádobě s vodou na tlak odpovídající 100m. Úspěšný byl i pokusný test v hloubce 150m po dobu 30 minut.

Pro nabíjení slouží zdířka konektoru krytá plastovým šroubkem. Na jeho odšroubování není potřeba žádné nářadí. Šroubek je jištěn proti ztracení pojistným řetízkem.

Dobíjení se provádí speciální nabíječkou. Nabíječka je součástí balení.

Lampu lze používat na vzduchu jen po dobu několika minut. Po dosažení 70°C je odpojen přívod proudu. To ochrání LED i v případě nechtěného zapnutí před spálením. V případě, že lampa začne blikat je nutné ji vypnout a nechat vychladnout. Lampu lze za jistých dodržení pravidel ochladit ponořením do vody. Ve vodě je teplo účinně odváděno chladícím žebrováním hlavy světla.

Tepelná pojistka může na chvíli odpojit přívod proudu ve vodě teplejší jak 40°C.

Lampa je vybavena krytkou proti nechtěnému zapnutí a pojistným řemínkem na zápěstí. Po dohodě je možné vyrobit i bezpečnostní vypínač s pojistkou.

Upozornění: Ve vodě s malou viditelností má osvětlovač díky extrémě silnému svitu a velkému rozptylu světla omezený výhled. Pro kamery a fotoaparáty je to optimální světlo s extra silným výkonem.

Hlavu lampy je možné vybavit regulací světelného výkonu. Umožňuje výrazně prodloužit dobu svícení. Se ztlumeným světlem je možné lampu používat i na vzduchu. Ovládání je velice jednoduché. Otočným vypínačem se světlo zapne z polohy off na on a postupným přepínáním se volí intenzita toku světla 25%, 50% a plný výkon.

 

Technické parametry:

  • Váha na vzduchu: 950g
  • Váha ve vodě: 300g
  • Průměr: 65/60mm
  • Délka: 245 mm
  • LED čip 6000Lm, 6000K, 50 000 hod
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Baterie: Li-ion 18,5V 5200mAh
  • Délka svitu: 120 min na plný výkon* potom ještě několik hodin se slábnoucí intenzitou
  • Doba nabíjení: 4hodiny

 

 

*Výkon je přímo úměrný nabití baterie. Čím je více nabitá baterie, tím je výkon vyžší. Doporučuji nabíjet po každém ponoru.

Foto a video lampa pro osvětlovače 18,5V

Cena:

AKCE:

10 990,- Kč + 21% DPH

9 990,- Kč + 21% DPH

13 298,- Kč včetně DPH

12 088,- Kč včetně DPH

na dotaz

 

 

Fotogalerie:

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!