Světla do vody

Výroba světel byla ukončena. Pouze doprodej vyrobených kusů.

POZOR! Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

sortiment:

svetlaSvětlo LED SPELEO

Pro opravdové profesionály, vyznavače speleo, pracovního a technického potápění je navrženo světlo s mnoha bezpečnostními prvky. Je opravdu odolnou svítilnou do nejtvrdších podmínek.  Zesílená konstrukce těla i skla, zdvojené průchodky, neovlivňuje střelku kompasu atd.

cena: na dotaz     nedostupné

Universální světlo pro osvětlování terénu, focení nebo natáčení s odděleným zdrojem

svetlaOddělená hlava je díky malým rozměrům a téměř neutrální váze ve vodě vynikajícím světlem pro všestranné svícení pod vodou. Extrémě výkonný čip LED vyzařuje světlo o intenzitě 6000 Lm.  Díky širšímu kuželu světla nedochází k přesvětlování objektů při natáčení a fotografování. Svítí více jak 2 hodiny na plný výkon, regulace výkonu.

AKCE: 12 000,- Kč +21% DPH  Jen do vyprodání zásob. Výroba bude ukončena. 

Foto a video světlo s odděleným zdrojem

led-3

Hlava je určená pro montáž na ramena kamer nebo fotoaparátů. Multi LED video čip  vyzařuje extrémně silné světlo o intenzitě 6000 Lm. Díky originální parabole poskytuje naprosto čistě rozprostřené světlo v úhlu 120°. Určeno pro profesionální a náročné použití.

Akce: komplet již od 12.000,- Kč + 21% DPH    Jen do vyprodání zásob. Výroba bude ukončena.   

Foto a video lampa pro osvětlovače 18,5V

led-1Vysoce výkonná lampa je určena na osvětlování při natáčení nebo fotografování. Díky speciální konstrukci Multi LED čipu a originální paraboly nabízí rovnoměrně rozprostřené světlo v úhlu 120°. Světlo má naprosto přirozenou barvu denního světla a obsahuje rovnoměrně celé barevné spektrum.

 Akce : 9 990,- Kč + 21% DPH   Jen do vyprodání zásob!!!!!!!

Světlo LED s úzkým kuželem světla > 20°

ahgcxhgascvxhagsvVýkonné světlo pro profesionální a náročné potápěče. Úzký kužel světla a nový výkonový čip o síle 6000Lm zajišťují neskutečně silné světlo. 

 Akce: 12.000,- Kč + 21% DPH     Skladem už jen poslední 1 ks.

 

Přepravní kufr

kufr3

Přepravní ochranný kufr slouží k bezpečnému ukládání a přepravě světel. Kufr je uzamykatelný.

Poslední 1ks v akci: 1200,- Kč + 21% DPH

Světlo LED 10° hlava s ručkou 

1a

Vynikající lampa pro všestranné svícení pod vodou. Úzký kužel světla 10 °,    3ks vysoce výkonných LED o výkonu 3300Lm, 3 provozní režimy. Baterie 5200mAh zaručuje dlouhý čas svícení na několik ponorů.

 CENA: 8.900,- Kč + 21% DPH       Nedostupné.

   

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!