Světla do vody

sortiment:

Lampa HID XENON - světelné dělo

hid-1

Lampa je určená pro sportovní i profesionální potápění. Extrémě výkonné světlo je vyzařováno úzkým paprskem. Výsledkem je bodové osvětlení velice vhodné pro svícení pod vodou, do dutin ve stěnách, jeskyních, do vod se sníženou viditelností apod. 

Poslední 3 kusy. Akční cena 5 000,-Kč + 21% DPH

HID XENON lampa s odděleným zdrojem proudu - světelné dělo

hid-2Lampa má pomocí kabelu a vodotěsného konektoru oddělenou část pro baterie a vlastní výbojku. Délka kabelu je volitelná dle vašich potřeb. Standardně je vyráběná se 120 cm dlouhým kabelem a vodotěsným konektorem. Kapacita zdroje je volitelná podle vašich požadavků.

 Výroba ukončena.

HID světlo s odděleným zdrojem - DEAR

svetlaLampa je určená pro sportovní i profesionální potápění. Konstrukce je navržená specialně pro vyznavače Dear stylu potápění. Světlo splňuje ty nejnáročnější požadavky. Kužel světla je vyzařován úzkým paprskem. Výsledkem je bodové osvětlení velice vhodné pro svícení do dálky, do dutin ve stěnách, jeskyních a do vod se sníženou viditelností.

Výroba ukončena.

Akční nabídka

Dokumentární cyklus Tepny naší země (celý komplet - 4 filmy) jen za 400,- Kč.

>> o dokumentu zde...

alt

6 filmů na DVD dle vašeho výběru za cenu 600,- Kč + poštovné.

>> výběr filmů zde...

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor!! Nové LED čipy  7500 - 8000Lm

Do většiny LED světel je nyní možnost použít čipy se silnějším tokem světla.

 

 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!