Světla do vody

 Výroba světel byla ukončena. Pouze doprodej vyrobených kusů

                                                                           Ukázka jak svítí

                     fotoaparáty                                       kamery                                       GoPro aj.

 

 

Fotosouprava (lampa, zdroj, nabíječka, flexibilní rameno, držák a základna pro fotoaparát)

foto-1

Souprava je určená pro účinné osvětlování natáčených nebo fotografovaných objektů pod vodou. Díky třem otvorům pro stativový šroub lze uchytit zcela jednoduše většina prodávaných pouzder. Soupravu lze vyrobit s jedním nebo dvěma světly s flexibilním ramenem.

Akce: ceny již od 13. 000,- Kč + 21% DPH

Video světlo s flexibilním ramenem, komplet se zdrojem a nabíječkou

svetlo

Světlo je určené na pohodlné a účinné osvětlování fotografovaných nebo natáčených objektů. Flexibilní rameno dovoluje snadno umístit lampu z mnoha úhlů.  Při snímání makra lze pohodlně umístit lampu velice blízko fotografovaného předmětu. Díky širokému úhlu osvitu nebude zaznamenávaný předmět nikdy přesvícený. Určené pro profesionální využití. Moderní konstrukce s ukrytými kabely v těle flexibilního ramene minimalizuje možnost poškození nebo vytržení kabelů při natáčení        AKCE: 13.000,-Kč + 21% DPH Nedostupné.

Světlo pro 3D natáčení

img_2901a

Světlo je určené pro účinné osvětlování při natáčení 3D nebo všude tam kde jsou vysoké nároky na osvětlení scény. Hlavy jsou vybaveny video LED chipy o výkonu 6000Lm. Ve zdvojené konfiguraci tak mohou světla scénu osvítit neskutečným výkonem 24000Lm. To vše při zachování velice nízké váhy celé soustavy. Moderní konstrukce s ukrytými kabely v těle flexibilního ramene minimalizuje možnost poškození nebo vytržení kabelů při natáčení. 

    Ceny již od 18 000,- Kč + 21%DPH   Nedostupné.

Video souprava LED 120° speciál pro GoPro

gopro

Malá, lehká, kamerka GoPro je vinikající pro natáčení i pod vodou. Aby však podala výkon na který je konstruovaná, potřebuje  dostatek světla. Natáčeným objektům světlo dodá syté barvy a zajistí kvalitní videozáznam. Flexibilní krk umožňuje pohodlné držení kamery a díky otočnému uložení velice snadno dovoluje nasměrovat tok světla....

od 13.000,- Kč + 21% DPH      NOVINKA!!!!!

 12000Lm pro GoPro

goproMalá, lehká, kamerka GoPro  je vynikající pro natáčení  pod vodou.   K malé kamerce patří i malá světla. Extrémě výkonné led čipy, zkrácená ramena, lehká základna a sdružený vypínač obou světel poskytuje maximální pohodlí pro komfortní nasvětlení natáčené scény.

od 23.000,- Kč + 21% DPH     Nejprodávanější výrobek!

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!