Světla do vody

 

                                                                           Ukázka jak svítí

                     fotoaparáty                                       kamery                                       GoPro aj.

 

 

Fotosouprava (lampa, zdroj, nabíječka, flexibilní rameno, držák a základna pro fotoaparát)

foto-1

Souprava je určená pro účinné osvětlování natáčených nebo fotografovaných objektů pod vodou. Díky třem otvorům pro stativový šroub lze uchytit zcela jednoduše většina prodávaných pouzder. Soupravu lze vyrobit s jedním nebo dvěma světly s flexibilním ramenem.

Akce: ceny již od 13. 000,- Kč + 21% DPH

Video světlo s flexibilním ramenem, komplet se zdrojem a nabíječkou

svetlo

Světlo je určené na pohodlné a účinné osvětlování fotografovaných nebo natáčených objektů. Flexibilní rameno dovoluje snadno umístit lampu z mnoha úhlů.  Při snímání makra lze pohodlně umístit lampu velice blízko fotografovaného předmětu. Díky širokému úhlu osvitu nebude zaznamenávaný předmět nikdy přesvícený. Určené pro profesionální využití. Moderní konstrukce s ukrytými kabely v těle flexibilního ramene minimalizuje možnost poškození nebo vytržení kabelů při natáčení        AKCE: 13.000,-Kč + 21% DPH

Světlo pro 3D natáčení

img_2901a

Světlo je určené pro účinné osvětlování při natáčení 3D nebo všude tam kde jsou vysoké nároky na osvětlení scény. Hlavy jsou vybaveny video LED chipy o výkonu 6000Lm. Ve zdvojené konfiguraci tak mohou světla scénu osvítit neskutečným výkonem 24000Lm. To vše při zachování velice nízké váhy celé soustavy. Moderní konstrukce s ukrytými kabely v těle flexibilního ramene minimalizuje možnost poškození nebo vytržení kabelů při natáčení. 

    Ceny již od 18 000,- Kč + 21%DPH

Video souprava LED 120° speciál pro GoPro

gopro

Malá, lehká, kamerka GoPro je vinikající pro natáčení i pod vodou. Aby však podala výkon na který je konstruovaná, potřebuje  dostatek světla. Natáčeným objektům světlo dodá syté barvy a zajistí kvalitní videozáznam. Flexibilní krk umožňuje pohodlné držení kamery a díky otočnému uložení velice snadno dovoluje nasměrovat tok světla....

od 13.000,- Kč + 21% DPH      NOVINKA!!!!!

 12000Lm pro GoPro

goproMalá, lehká, kamerka GoPro  je vynikající pro natáčení  pod vodou.   K malé kamerce patří i malá světla. Extrémě výkonné led čipy, zkrácená ramena, lehká základna a sdružený vypínač obou světel poskytuje maximální pohodlí pro komfortní nasvětlení natáčené scény.

od 23.000,- Kč + 21% DPH     Nejprodávanější výrobek!

Akční nabídka

Dokumentární cyklus Tepny naší země (celý komplet - 4 filmy) jen za 400,- Kč.

>> o dokumentu zde...

alt

6 filmů na DVD dle vašeho výběru za cenu 600,- Kč + poštovné.

>> výběr filmů zde...

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor!! Nové LED čipy  7500 - 8000Lm

Do většiny LED světel je nyní možnost použít čipy se silnějším tokem světla.

 

 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!