Světla do vody

 Výroba světel byla ukončena. Pouze doprodej vyrobených kusů

                                                                           Ukázka jak svítí

                     fotoaparáty                                       kamery                                       GoPro aj.

 

 

Fotosouprava (lampa, zdroj, nabíječka, flexibilní rameno, držák a základna pro fotoaparát)

foto-1

Souprava je určená pro účinné osvětlování natáčených nebo fotografovaných objektů pod vodou. Díky třem otvorům pro stativový šroub lze uchytit zcela jednoduše většina prodávaných pouzder. Soupravu lze vyrobit s jedním nebo dvěma světly s flexibilním ramenem.

Akce: ceny již od 13. 000,- Kč + 21% DPH

Video světlo s flexibilním ramenem, komplet se zdrojem a nabíječkou

svetlo

Světlo je určené na pohodlné a účinné osvětlování fotografovaných nebo natáčených objektů. Flexibilní rameno dovoluje snadno umístit lampu z mnoha úhlů.  Při snímání makra lze pohodlně umístit lampu velice blízko fotografovaného předmětu. Díky širokému úhlu osvitu nebude zaznamenávaný předmět nikdy přesvícený. Určené pro profesionální využití. Moderní konstrukce s ukrytými kabely v těle flexibilního ramene minimalizuje možnost poškození nebo vytržení kabelů při natáčení        AKCE: 13.000,-Kč + 21% DPH Nedostupné.

Světlo pro 3D natáčení

img_2901a

Světlo je určené pro účinné osvětlování při natáčení 3D nebo všude tam kde jsou vysoké nároky na osvětlení scény. Hlavy jsou vybaveny video LED chipy o výkonu 6000Lm. Ve zdvojené konfiguraci tak mohou světla scénu osvítit neskutečným výkonem 24000Lm. To vše při zachování velice nízké váhy celé soustavy. Moderní konstrukce s ukrytými kabely v těle flexibilního ramene minimalizuje možnost poškození nebo vytržení kabelů při natáčení. 

    Ceny již od 18 000,- Kč + 21%DPH   Nedostupné.

Video souprava LED 120° speciál pro GoPro

gopro

Malá, lehká, kamerka GoPro je vinikající pro natáčení i pod vodou. Aby však podala výkon na který je konstruovaná, potřebuje  dostatek světla. Natáčeným objektům světlo dodá syté barvy a zajistí kvalitní videozáznam. Flexibilní krk umožňuje pohodlné držení kamery a díky otočnému uložení velice snadno dovoluje nasměrovat tok světla....

od 13.000,- Kč + 21% DPH      NOVINKA!!!!!

 12000Lm pro GoPro

goproMalá, lehká, kamerka GoPro  je vynikající pro natáčení  pod vodou.   K malé kamerce patří i malá světla. Extrémě výkonné led čipy, zkrácená ramena, lehká základna a sdružený vypínač obou světel poskytuje maximální pohodlí pro komfortní nasvětlení natáčené scény.

od 23.000,- Kč + 21% DPH     Nejprodávanější výrobek!

Novinky

Aktuálně je většina filmů ke zhlédnutí na YouTube:

Snmek obrazovky 2024 01 23 161321

Doporučujeme

PROMÍTÁNÍ:

Kino 70 Nové Město nad Metují

 https://www.kino70.cz/film/3316

Kino Lomnice nad Popelkou

http://www.kino.kislomnice.cz/event/722420/krkonose-ziva-pokladnice-prirody