Světla do vody

 

Světlo LED

1a

Lampa je díky relativně malým rozměrům vynikajícím světlem pro všestranné svícení pod vodou. Extrémě výkonné čipy LED  vyzařují světlo o intenzitě  3300Lm. Světlo má přirozenou barvu denního světla.

Díky absenci spojovacího kabelu a solo kanystru na baterie uspokojí  nejnáročnější uživatele. Ineligentní elektronoka poskytuje 3 stupně výkonu. Vše je ovládáno jediným otočným vypínačem.

Celá baterka včetně ručky je vyrobena z hliníku s eloxovaným povrchem, vysoce odolným proti působení slané vody. Exkluzivní ergonomická ručka umožňuje pohodlné držení v dlani. Lze volit dvě velikosti ručky šířka  L-110mm a XL-120mm.

Průzor 6mm silný zaručuje velkou odolnost proti prasknutí. 

Doporučená maximální hloubka je 100m. Každá baterka je testována v tlakové nádobě s vodou na tlak odpovídající 100m. Úspěšný byl i pokusný test v hloubce 150m po dobu 30 minut. Destrukce nenastala ani v hloubce 170 m.

Baterka je vybavena 3 moduly regulace výkonu. Ovládání zajišťuje jeden otočný knoflík on-off. Střídáním zapnutí a vypnutí se postupně mění intenzita svitu. Délku svitu jsem zatím neměřil ale po teoretickém výpočtu bude určitě svítit déle než 3hodiny na plný výkon. Úsporné režimy ještě mnohonásobně prodlouží čas svícení. Baterku je tak možné používat na několik ponorů  bez nabíjení.

Baterku lze používat i na vzduchu.

Nabíjení se provádí bez nutnosti vyjmutí baterie z těla baterky. Pro nabíjení slouží otvor krytý nerezovou zátkou. Po jeho odšroubování klíčem imbus (je součástí balení) stačí jen spojit nabíjecí konektor s nabíječkou.

Použité Li-ion baterie nemají žádný paměťový efekt a nevyžadují žádné speciální zacházení. Mohou se kdykoliv nabíjet. Baterie nelze z baterky vyjmout! Na ochranu proti nechtěnému sepnutí při převozu slouží plastová krytka.

 

 

Technické parametry:

  • Váha na vzduchu: 700g
  • Váha ve vodě: 320g
  • Průměr: 65/60/50mm
  • Délka: 160 mm, 180mm včetně vypínače
  • LED 3 ks á 1100Lm, 6000K
  • Vyzařovací úhel: 10°
  • 3 provozní režimy 3300Lm, 1500Lm, 300Lm
  • baterie 4ks Li-ion 18650 2600mAh
  • ineligentní nabíječka 8,6V 1A

 

 Světlo LED 10° hlava s ručkou

Cena:

Cena akce:

9.900,- Kč + 21% DPH

8.900,-  Kč + 21% DPH

11.979,- Kč včetně DPH

10.769,- Kč včetně DPH

skladem

 

Fotogalerie:

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!