Obyvatelé českých vod 1.-6. díl

Velice vzácné materiály natočené pod vodou byly využity i pro vzdělávací seriál pro děti. Naučný seriál by měl formou rozhovoru zkušeného pedagoga s mladým žákem představit většinu u nás žijících vodních živočichů. Napravit by se tak měla neznalost našich dětí. Ve škole se učí tato problematika jen okrajově a zcela povrchně, dokonce i s množstvím nepravd.Například se do dnes učí, že rak leze po zadu nebo, že kapr dýchá tím, že polyká vodu. Jednotlivé díly jsou tematicky rozdělené na:

  1. Vznik života
  2. Druhy ryb
  3. Dravé ryby
  4. Nedravé ryby
  5. Obojživelníci
  6. Měkkýši

Seriál je vyrobený v koprodukci s Českou televizí a byl odborně vedený s pomocí biologů Karlovy Univerzity v Praze. Seriál je vhodný pro výuku dětí ve školách apod.

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!