Filmování pod vodou

Hugo Habrman se již řadu let zabývá natáčením filmů pod vodou českých řek a jezer. Je jedním z nejlepších kameramanů a režisérů v této specializované činnosti. Vydal již velké množství filmů, které získaly mnohá ocenění a vyznamenání na filmových festivalech u nás i ve světě. Jeho filmy patří mezi oblíbené snímky pro rybáře, potápěče, milovníky přírody i širokou veřejnost.

hugo

 

Prosím všechny své příznivce a fanoušky, o upozornění na možnost natočení zajímavých záběrů ryb, nebo vodních živočichů i lokalit z čistou nebo jinak výjimečnou vodou po celé naší republice.

Hugo Habrman nabízí prodej autorských práv pro věřejné promítání svých filmů a dále prodej surových filmových materiálů z bohaté podvodní filmotéky. Ryby, raci, obojživelníci, rostliny, podvodní prostředí ze stojatých i tekoucích českých vod. Kvalita DV cam, HDV, Full HD, 4K. Cena jedné minuty hrubého materiálu již od 1 500,- Kč. Minimální odběr je 5 000,- Kč. Při větším množství cena dohodou. Ukázky prací najdete zde.

 

Fotogalerie se starou technikou:

 

Některé ceny a ocenění:

 

Momentky z natáčení:

Pro rozšíření této fotogalerie prosím všechny, kterým se podařilo vyfotit mne při mé práci o zaslání vašich fotografií.

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!