Filmování pod vodou

Ze zdravotních důvodů je činnost pozastavena.

Hugo Habrman se již řadu let zabývá natáčením filmů pod vodou českých řek a jezer. Je jedním z nejlepších kameramanů a režisérů v této specializované činnosti. Vydal již velké množství filmů, které získaly mnohá ocenění a vyznamenání na filmových festivalech u nás i ve světě. Jeho filmy patří mezi oblíbené snímky pro rybáře, potápěče, milovníky přírody i širokou veřejnost.

hugo

 

Prosím všechny své příznivce a fanoušky, o upozornění na možnost natočení zajímavých záběrů ryb, nebo vodních živočichů i lokalit z čistou nebo jinak výjimečnou vodou po celé naší republice.

Hugo Habrman nabízí prodej autorských práv pro věřejné promítání svých filmů a dále prodej surových filmových materiálů z bohaté podvodní filmotéky. Ryby, raci, obojživelníci, rostliny, podvodní prostředí ze stojatých i tekoucích českých vod. Kvalita DV cam, HDV, Full HD, 4K. Cena jedné minuty hrubého materiálu již od 1 500,- Kč. Minimální odběr je 5 000,- Kč. Při větším množství cena dohodou. Ukázky prací najdete zde.

Ze zdravotních důvodů je činnost pozastavena.

 

Fotogalerie se starou technikou:

 

Některé ceny a ocenění:

 

Momentky z natáčení:

Pro rozšíření této fotogalerie prosím všechny, kterým se podařilo vyfotit mne při mé práci o zaslání vašich fotografií.

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme