Tepny naší země

Seriál je určený hlavně pro milovníky řek, české přírody a vody, rybáře, vodáky, potápěče atd. Jeho natáčení probíhalo v náročných šesti letech. Ve 126 minutách uvidíte netradičně zpracované filmy o našich řekách.

Kromě unikátních záběrů z pod jejich hladin si vychutnáte vzácné historické materiály popisující události na jejich březích. Budete svědky často nebezpečného natáčení v prudké, ledové vodě včetně nočních ponorů.

serial

Jednotlivé díly Řeka Úpa, Lososí řeka Kamenice, Řeka Metuje a Kamenice v Jizerských horách získaly velké množství ocenění na prestižních filmových festivalech u nás i v zahraničí.

Čtyřdílný cyklus si můžete objednat na čtyřech DVD. Jako bonus zdarma získáte unikátní filmovou báseň Mokrý ráj natočenou jen pod hladinou našich českých vod, ověnčenou velkým množstvím filmových ocenění.

Akční nabídka

 Dobrá zpráva pro všechny.

Používám nové speciální kabely.  Kabel má odolnou izolaci, silný průřez složený z mnoha jemných drátků. Je primárně určený k ohýbání a tím vysoce odolný proti zlomení.

Pozor! Výroba světel byla ukončena.

Pouze doprodej vyrobených kusů.

Servisní práce budou pokračovat bez omezení. 

121 

Doporučujeme

 

Navrhneme Vám nejoptimálnější možnosti při nákupu osvětlovací techniky pod vodu pro video, foto i všech jiných variant. Pro nejvýhodnější a nejlevnější řešení právě pro Vás pište, volejte nebo nas navštivte.

Volejte si o slevy!